Filmy online

V plameňoch (2008)

V plamenechJe májový deň a život mladej matky (Michelle Williamsová) v londýnskom výškovom dome je dokonalý. Jej malý synček má narodeniny, a keď ho s otcom rozpráva na veľký futbalový zápas, snáď ani nemôže byť šťastnejší. Kým sú preč, narazí na Jaspera Blacka (Ewan McGregor), novinárov, žijúceho v jednom z tých nádherných domov pod jej oknom.
Keď sa jej v miestnej krčme, kde hľadala útechu v pár panácích, začal šarmantný, sympatický Jasper dvoriť, nedokázala mu odolať. Tohto slnečného jarného dňa je pokušenie späť. Ale o pár minút neskôr môže len s hrôzou sledovať, ako je ich zakázaná láska prerušená živým televíznym spravodajstvom o explózii, ktorá rozmetala futbalový štadión. Jej dokonalý život skončil.
Keď sa potom pokúša vyrovnať s pocitmi viny a smútku, odmieta Jasperove pokusy ju utešiť. Ťahá ju to skôr k manželovu šéfovi Terrence Butcher (Matthew Macfadyen), policajnému dôstojníkovi, ktorý má vyšetrovanie na starosti. Ako o ňu obaja muži bojujú, začína vychádzať najavo skutočná pravda o udalostiach onoho májového dňa. V plameňoch je erotikou nabitý, šokujúce thriller, plný emócií a života.

Ďalšie informácie

Kategória: Romantický / Drama
Dĺžka filmu: 96 min
Rok: 2008
Pôvod filmu: USA / Velká Británie
Ostatné názvy:

Obsadenie filmu

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 81%
Hodnocení uživatelů: 56%
Rozdíl hodnocení: 25%

V plamenech ke stažení zdarma

Stáhnout V plamenech

Ďalšie servery na ktorý je možné nájsť filmy online:: czshare, www.rapidshare.com, www.uloz.to, megaupload, megashares, badongo, savefile atd…


Tento záznam bol zaslaný Dráma, Romantický a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.