Filmy online

Man from Atlantis (TV film) (1977)

Man from Atlantis (TV film)Úvodná film k seriálu o mužovi z Atlantídy s Patrickom Duffym v hlavnej úlohe. Po veľkej nočnej búrke je na pláži nájdený muž v bezvedomí. Spočiatku je nemý, trpí stratou pamäti a je nápadný svojimi zvláštnymi schopnosťami. Pod vodou vydrží veľmi dlho bez akýchkoľvek dýchacích prístrojov a dokáže plávať ohromnou rýchlosťou. Doktorka Merrillová vezme muža na svoje pracovisko do podmorské laboratória, kde mu dajú meno Mark Harris. Mark svoje okolie neprestáva svojimi schopnosťami udivovať, ale čoskoro zistí, že sa musí pravidelne vracať k moru, inak sa jeho sily strácajú. Ostatné kolegovia dôjdu k záveru, že Mark musel kedysi žiť v bájnej Atlantíde.
Mark súhlasí s pomocou výskumnému tímu pri
pátraní po záhadne zmiznutých ponorkách, ale po skončení misie sa chce vrátiť späť k moru a zistiť pravdu o svojom pôvode. Pri pátraní v morskej hlbine objavia podmorskú základňu, ktorú riadi šialenec menom Schubert (Victor Buono), ktorý chce pod morom vytvoriť novú civilizáciu. Má v úmysle zničiť svet rozpútaním ďalšie svetovej vojny. Úlohou Marka je šialenca zastaviť.

Ďalšie informácie

Kategória: Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
Dĺžka filmu: 120 min
Rok: 1977
Pôvod filmu: USA
Ostatné názvy:

Obsadenie filmu

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 25%
Hodnocení uživatelů: 2%
Rozdíl hodnocení: 23%

Man from Atlantis ke stažení zdarma

Stáhnout Man from Atlantis

Ďalšie servery na ktorý je možné nájsť filmy online:: czshare, www.rapidshare.com, www.uloz.to, megaupload, megashares, badongo, savefile atd…


Tento záznam bol zaslaný Dobrodružný, Dráma, Sci-Fi a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.