Filmy online

Koľko slov stačí láske? (1961)

Kolik slov stačí lásce?Taxi, prosím …
Taxikár si nestačí v automate vypiť ani kávu, keď ho žiada mladé dievča o odvezenie. Chce ohromiť svojho milého, ktorý si zaobstaral nové auto. Taxikár, ktorý má krásnu novú Tatru 603, jej podľa želania na dohľad jej priateľovi zastaví, otvorí a pobozká jej ruku. Dievča vytreštenými očami pozerá na motorovú trojkolku, zvanú hadraplán, u ktorých čaká jej milý. Ďalší zákazníci sú dva milenci, ktorých hovor vo vozidle končí roztržkou. Taxikár svojím zásahom umožní, aby sa opäť zmierili. Unavenému konštruktérovi elektrónkového počítača, ktorý si zúfa, pretože už niekoľko dní nemôže nájsť závadu, poradia taxikár, aby sa zameral na drobnosti, kontakty a podobne. Vedec zaspí a zdá sa mu, že taxikár v bielom plášti prichádza do jeho výskumné kancelárie a jediným pohybom uvedie počítač do chodu. Posledným zákazníkom je pán Kalina, muž v maske Mikuláša, ktorý vezie darčeky svojej dcére, bývajúci s jeho bývalou manželkou. S milovanou Hanička sa nestretne, žena sa s ňou kamsi odsťahovala.

Diaľky
Pán Kalina, otec Hanička, je zamestnancom letiska. Vyhovie prosbe svojich známych – letušky – a ujme sa na jednu noc malé osirelé dievčatka z Afriky, ktorá má byť umiestnená do detského domova.
Zaza
Koketná dievča z kloboučnictví váha medzi namlouváním plachého strihača módneho salónu a obstarožného seladona Patorcev, vedúceho salónu. Zaza sa pokúsi o úlohe manekýnky, ale spadne z predvádzacieho móla. Kým Patorcev jej verejne vynadá, mladý muž ju uteší a po odchode všetkých pre ňu usporiada novú prehliadku. Dievča pochopí, kde hľadať lásku.

Ďalšie informácie

Kategória: Komedie / Povídkový
Dĺžka filmu: 93 min
Rok: 1961
Pôvod filmu: Československo
Ostatné názvy:

Obsadenie filmu

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 88%
Hodnocení uživatelů: 68%
Rozdíl hodnocení: 20%

Kolik slov stačí lásce? ke stažení zdarma

Stáhnout Kolik slov stačí lásce?

Ďalšie servery na ktorý je možné nájsť filmy online:: czshare, www.rapidshare.com, www.uloz.to, megaupload, megashares, badongo, savefile atd…


Tento záznam bol zaslaný Komédia, Poviedkový a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.